מעגל המשקיעים הכשירים של פרופימקס

ראשי \ משקיעים כשירים \ מפגשי InnerTalks

Profimex InnerTalks

Profimex InnerTalks – הזמנה זוגית לסדרת אירועי תוכן ייחודיים
שמיועדים לחברי Profimex InnerCircle.

בכל אחד מסדרת מפגשי Profimex InnerTalks אנו מארחים אחד ממשקיעי פרופימקס
להרצאה מעוררת השראה בתחום התמחותו.

מפגשי InnerTalks

"ספרים זה כל הסיפור"

ב-23.6.2023

אירחנו את אבי שומר, מנכ”ל ובעלים צומת ספרים

בשנת 1981, כשהיה בן 25, פתח שומר את חנות הספרים הראשונה שלו, “המקור”, בשכונת רמות אשכול. כיום הוא אחד הבעלים של צומת ספרים. שומר מעורב בפעילות פינלטרופית וחבר חבר הנאמנים של אוניברסיטת תל אביב.

"מלחמת יום הכיפורים גם בראיה הבינלאומית"

ב-8.11.2019
אירחנו את עמוס ערן

עמוס ערן כיהן כמנכ”ל משרד ראש הממשלה וכיועץ מדיני לראש הממשלה יצחק רבין ז”ל, בעת כהונתו הראשונה. במסגרת תפקידו היה אחראי גם לקשרים עם ארה”ב וריכז את החלק המדיני מו”מ להסכמי הביניים עם מצרים וסוריה באמצעות ארה”ב לאחר מלחמת יום הכיפורים. במסגרת ההכנות למבצע אנטבה היה אחראי לכל התיאומים בין החלק הצבאי והמדיני במבצע. היום מכהן עמוס רן כדירקטור בכלל ביטוח ויו”ר ועדת המאזן של החברה, כקונסול כבוד של ליטא בישראל וכן יו”ר הועדה הבינלאומית של המועצה לשימור אתרים.

המפגש התקיים ב”בית איזי שפירא” ברעננה וכלל סיור מודרך בו ניתנה הזדמנות להיחשף לעבודה המשמעותית של הארגון לטובת אנשים עם מוגבלויות. בית איזי
שפירא לשינוי באיכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות, הוא ארגון פורץ דרך שפועל מזה 39 שנים, משפיע על חייהם של כ-500,000 בוגרים וילדים בשנה ומהווה מודל לעשייה בתחום הן במישור הארצי והן בזה הבינלאומי.

"הבעלים, הדירקטוריון, המנכ"ל" - מערכת היחסים ביניהם בחברה עיסקית"

ב-18.7.2019

אירחנו את גד פרופר

גד כיהן כמנכ”ל משותף, דירקטור של אסם השקעות ויו”ר חברות בנות של אסם השקעות במשך 45 שנים וכיום משמש כחבר בדירקטוריונים, יו”ר מועצות מנהלים וביניהן לוריאל-ישראל בע”מ. ב-2008 קיבל את אות ליגיון הכבוד של צרפת על תרומתו במשך יותר משני עשורים לקידום קונצרן לוריאל, כמו גם עיטורי כבוד מממשלות בריטניה וניו זילנד.
כמו כן, משמש גד כחבר בחבר הנאמנים של אוניברסיטת תל-אביב, שנקר ומוזיאון תל-אביב וחבר מועצת התעשיינים של התאחדות התעשיינים בישראל. גד הוא דיקאן ויו”ר של הסגל הקונסולרי בישראל ומשמש כקונסול כבוד של ניו זילנד.

"ממדע בסיסי למדע ישומי ופיתוח תרופה"

ב-25.10.2018

אירחנו את פרופ’ רות ארנון,
כלת פרס ישראל למדעי הרפואה לשנת 2001

פרופ’ ארנון היא ביוכימאית מומחית לאימונולוגיה, פרופסור מן המניין במכון ויצמן למדע, כלת פרס וולף ונשיאת האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים בין השנים 2010–2015.
פרופ’ ארנון עסקה במשך שנים רבות במחקר בתחום פיתוח תרופה למחלת הטרשת הנפוצה, עליו עבדה יחד עם פרופ’ מיכאל סלע ודוקטור דבורה טייטלבאום (ז”ל).
המחקר הביא לפיתוחו של החומר קופולימר 1 ,שהיה הבסיס לתרופה פורצת הדרך – הקופקסון – מיוצרת על ידי חברת טבע משנת 1996.

"פוליטיקה, בטחון ומה שביניהם"

ב-21.3.2018
אירחנו את דוד עברי

דוד עברי בעברו שימש כמפקד חיל האוויר וסגן הרמטכ”ל, שגריר ישראל בארה”ב, מנכ”ל משרד הבטחון וראש המועצה לבטחון לאומי, ושיתף אותנו מנסיונו רב השנים בתחומי הבטחון והממשל.

מקווים לראותכם במפגש הבא!

חזרה לדף ההטבות