שותפינו האסטרטגיים להשקעות

Home » אודותינו » שותפיה האסטרטגיים של פרופימקס

השותפים שלנו

פרופימקס בוחרת את שותפיה בתהליך בדיקת נאותות קפדני על מנת להבטיח ניהול וביצועים מן המעלה הראשונה, כמו גם הלימה בין האינטרסים של מנהלי ההשקעה לבין אלו של המשקיעים. בבחירת שותף להשקעות בכלל ובתחום השקעות הפרייבט אקוויטי בפרט, קיימת חשיבות מכרעת לניסיון רב-שנים, ובמיוחד למשך הזמן המשותף בו עבדה ההנהלה הבכירה, על פני מחזורי גאות ושפל של השוק. שותפיה של פרופימקס אינם ישויות קשורות.

1966
נוסדה ב:
1966
2019
שותפה של פרופימקס מאז:
2019
11.9 מיליארד דולר
שווי השקעות או שווי נכסים מנוהלים כולל:
11.9 מיליארד דולר
פעילה באיזורים:
ארה"ב

Spaulding & Slye Investments

Spaulding & Slye Investments נוסדה בבוסטון ב-1966, והפכה לחברת השקעות בולטת. בשנת 2006 התמזגה החברה עם JLL - אחת מחברות הנדל"ן הגדולות בעולם והיא נהנית ממשאביה לפיתוח וניהול ההשקעות. לאורך שנות פעילותה רכשה ופיתחה SSI מעל 125 מבנים, 14 מיליון רגל רבוע, בשווי 11.9 מיליארד דולר וכיום היא מנהלת נכסים בשווי של למעלה ממיליארד דולר.

לאתר החברה

ותק ונסיון מקצועי

פרופימקס מתמחה בהשקעות באמצעות חבירה לשותפים מקומיים בעלי ניסיון רב-שנים והיסטוריית ביצועים מוכחת. המנהלים הבכירים בקרב שותפיה האסטרטגיים של פרופימקס, הם בעלי נסיון נדל“ני ממוצע של למעלה מ-20 שנה. נתון זה הוא בעל חשיבות רבה שכן הוא משקף פעילות בזמני גאות ושפל. מנסיונה של פרופימקס, השקעה עם שותף מקומי בעל ידע, ניסיון ומוניטין, מפחיתה את רמת הסיכון.

המתודולוגיה של פרופימקס בבחירת השותפים מושתתת, בין השאר, גם על העקרונות הבאים:

• מנהלים בעלי התמחות סקטוריאלית וגיאוגרפית
• קבלת הזדמנות להשתתף בכל השקעה
• תגמול המנהלים על בסיס הצלחה
• השקעה לצד משקיעים מקומיים והשקעה עצמית של המנהלים
• מעקב שוטף אחר התנהלות המנהלים וקבלת החלטות תקופתיות בנוגע
להשקעות עתידיות
• שמירה על האינטרסים של המשקיעים בהשקעות הקיימות, גם במקרה של
הפסקת ביצוע השקעות חדשות עם אחד מהשותפים

מנהלים עומדים למבחן בעיקר בתקופות משבר, המאופיינות בירידת ערך ובאתגרים
כגון הפחתת מינוף ומימון מחדש. אנו גאים על כך ששותפינו איתם אנו משקיעים, עמדו בהצלחה במבחן המשברים הכלכליים העולמיים שעברנו בעשורים האחרונים, כאשר הקפידו לעמוד על האינטרסים של המשקיעים בהשקעות קיימות.

ראיונות וידאו עם שותפים

מהם 3 המאפיינים הבסיסיים של השקעות נדל"ן בחו"ל? ארתור פריי, נשיא חברת ההשקעות האמריקאית SSI ביקר את משקיעי פרופימקס והעניק להם עצות חשובות 6.2.2020

ארתור פריי, SSI

דיוויד סונג'י, מבעלי חברת הנדל"ן האמריקאית המצליחה Songy Highroads, ביקר באחרונה בישראל ושוחח עם משקיעי פרופימקס על השקעות נדל"ן בארה"ב 5.12.2019

דיוויד סונג'י- שותף פרופימקס

דיוויד סונג’י מבעלי Songy Highroads

רוצים ליהנות מעשרות
שנות ניסיון מצטבר?
צרו איתנו קשר