מעגל המשקיעים הכשירים של פרופימקס

ראשי \ משקיעים כשירים \ הזמנות לאירועים איכותיים ויחודיים

הזמנות לאירועים
איכותיים ויחודיים

חברי Profimex InnerCircle נהנים מהזמנות לערבי גאלה, ימי עיון, כנסים ופעילויות ייחודיות למען הקהילה.

בכדי שיהיה ניתן להתרשם מסוגי האירועים ואופיים להלן מספר אירועים משמעותיים בהם לקחנו חלק.

אירועים אחרונים

כנס 0.2 Estate Real- כשטכנולוגיה וחדשנות פוגשות נדל"ן

כנס זה נערך ב-4 בינואר 2019 בתל אביב והתמקד בשאלה האם ענף הנדל”ן יכול להתמודד עם ההתפתחויות הטכנולוגיות הרבות? כמו גם, בהזדמנויות ובאתגרים שהטכנולוגיה יוצרת בענף הנדל”ן. הכנס כלל פאנל עם קטליזטורים של שינוי, הרצאה וארוחת בוקר.

הדוברים:
משה רוזנבלום, מנכ”ל קניוני עופר ומשנה למנכ”ל מליסרון, דן זכאי, מייסד ומנכ”ל מיינדספייס, רון יריב, מנכ”ל FATTAL WORKSPACE, קבוצת פתאל, ליאון אביגד, בעלים, קולקציית מלונות בראון, אסף רוזנהיים, מנהל ההשקעות, פרופימקס, חמדת שגיא, מנהלת אסטרטגיה, קונקט פולקסווגן.

ההרצאה עסקה בחדשנות בעידן החברתי-דיגיטלי: “מיוחדים כמו כולם, סיפורו של טרנד” וניתנה מפי ד”ר לירז לסרי. הכנס היה מיועד למוזמנים בלבד ובנוסף למשקיעים “כשירים” שהיו מעוניינים לקבל כלים ומידע על השקעות נדל”ן בחו”ל.

פרופימקס וחברי Profimex InnerCircle "רצים בצבע"

פרופימקס, משקיעיה וחברי Profimex InnerCircle רצים יחד במירוץ “רצים בצבע” של עמותת נט”ל. זאת, מתוך אמונה השתתפות זו מחזקת את ידי צוות העמותה בפועלה החשוב: תמיכה וסיוע נפשי לנפגעי טרור ומלחמה.

בשנים 2017 ו-2018 פרופימקס נתנה חסות לאירוע זה והזמינה את את חברי Profimex InnerCircle ובני משפחתם לרוץ עמה, במטרה לחזק ולעודד את המשך פעילות העמותה שמעניקה תמיכה מרגשת לאותם נפגעים ומשפחותיהם. בהתאם לכך, פרופימקס כסתה את עלויות המירוץ עבור משקיעיה וחברי Profimex InnerCircle לטובת מטרה משמעותית זו שעולה בקנה אחד עם ערכי החברה.
לרוב, האירוע כולל מרוץ FUNRUN שכולל 3 מקצים: 5 ק”מ, 5.1 ק”מ ו-300 מ’ אפרוחים (המיועד עד לגילאי 7).

ערב גאלה מעניין ואיכותי של אפוק טיימס - Invest for a Change בשיתוף Profimex

ערב זה נערך ב-29 ביוני 2017 והתמקד בתוכן מרחיב דעת ומעורר השראה בנושאי כלכלה, עסקים והשקעות, ועל עסקים ואנשים שמחוייבים ליצירת שינוי אמיתי, ומעודדים את ערכי המוסר, הנתינה, והשגשוג בחברה הישראלית.

שיתוף הפעולה של פרופימקס עם אפוק טיימס מדגיש את הערכים המלווים את פעילותה של פרופימקס והחברה האם שלה, במברגר-רוזנהיים בע”מ, שמוסיפות ערך לקהילה העסקית בישראל ביושר, בהגינות ובשקיפות מלאה כבר קרוב ל-50 שנה.

צפייה בסרטון מימין מאפשרת להתרשם מהאווירה ומקטעים קצרים של חלק מההרצאות שהועברו בערב גאלה-תוכן מעורר מחשבה זה.

מקווים לראותכם באירוע הבא!

חזרה לדף ההטבות