אפשרויות השקעה ומגוון שירותים למשקיעים

ראשי \ אפשרויות השקעה ומידע למשקיע

אפשרויות השקעה

PROFIMEX CircleOne
קרנות הבית של פרופימקס

קרן נדל”ן שמציעה למשקיעים פיזור-על: גיאוגרפי, סקטוריאלי, אסטרטגי וניהולי. הקרן כוללת מגוון השקעות נדל”ן בארה”ב ובמערב אירופה, ומנוהלת על ידי פרופימקס.

ועדת ההשקעות של הקרן בוחנת השקעות שאושרו על ידי ועדות ההשקעה של שותפיה הגלובליים של פרופימקס והקרן משקיעה בהן, רק לאחר שאושרו פה אחד. כאשר היקף ההשקעה מאפשר זאת, הקרן מציעה למשקיעים נוספים להשקיע לצדה.

קרנות הבית של פרופימקס מגשימות את עקרון הפיזור בין השקעות שונות ומגוונות בנדל”ן בחו”ל באופן אופטימלי. רוב השקעות הקרן מניבות תשואה שוטפת ומאופיינות בפרופיל של הוספת ויצירת ערך כמרכיב משמעותי בתשואה למשקיע.

Feeder Funds
קרנות המנוהלות על ידי
שותפינו האסטרטגיים

קרנות בעלות פיזור סקטוריאלי וגיאוגרפי, הנהנות מניהול מיטבי של שותפינו האסטרטגיים הגלובליים, מניסיון עשיר ומומחיות רבת-שנים.

Co-Investments
השקעה לצד הקרן

השקעה בנכס או פורטפוליו נכסים שמנוהלים על ידי אחד משותפינו.

כל השקעה מגובה בתוכנית עסקית מפורטת עם מטרות, יעדים וצפי לתזרים מזומנים, אשר נבחנו ואושרו בוועדת ההשקעות של פרופימקס.

Profimex Co-Investment Portfolio (CIP)

פורטפוליו של השקעות לצד הקרן

פורטפוליו שמורכב ממספר השקעות שאושרו על ידי ועדת ההשקעות של הקרן.
הפורטפוליו כולל השקעות בארה”ב בלבד, שמשך החזקתן על פי התכנית העסקית הוא עד 5 שנים ומניב תשואה רבעונית שוטפת.
משקיעי הפורטפוליו נהנים מפיזור בין מספר השקעות.

שירותים למשקיעים ולבעלי תיקי השקעות

פרופימקס מספקת למשקיעיה מגוון שירותים שמאפשרים להם לקבל החלטות השקעה מושכלות ולהתעדכן בפרטי השקעותיהם. לצורך זה, מעמידה פרופימקס לרשותם שירות מן המעלה הראשונה של מיטב אנשי המקצוע:

מנהלי תיקי משקיעים (מת”מים)

מנהלי תיקי המשקיעים הם אנשי קשר ייעודיים המצוותים לכל משקיע, מספקים מידע בנוגע לתיק השקעות הנדל“ן הקיים ולהזדמנויות השקעה חדשות ומטפלים בתהליך ההשקעה לכל אורך חייה. בבסיס השירות למשקיעים עומד מענה יעיל ומהיר לכל שאלה כאשר במידת הצורך, מלווה המת“מ את המשקיע בפניה למחלקות השונות (כספים, כלכלה ובק-אופיס) או לשותף המקומי.

המת“מים של פרופימקס הם בעלי רקע מגוון בתחומי הכלכלה, המשפטים והניהול, ובעלי יכולות הבנה וניתוח גבוהות של עסקאות מורכבות.

מחלקת כספים

על מנת לאפשר למשקיעים נגישות להשקעות בעלות ספי כניסה גבוהים, יוצרת פרופימקס עבור רוב השקעותיה מבנה משפטי ומיסויי ייעודי, שכולל דיווחים והתנהלות חשבונאית ומשפטית שוטפת. מבנים אלה מתוכננים ומנוהלים באמצעות מחלקת הכספים, לרבות הוצאת עדכונים שוטפים בנוגע להתנהלות ההשקעות, דו“חות כספיים, ניכויי מס ומענה על שאלות משקיעים.

בק-אופיס

צוות הבק אופיס אמון על הניהול הפיננסי של ההשקעות לרבות קריאות וחלוקות של כספים למשקיעים, הפקת טפסי מס והמרות מטבע לטובת ההשקעות בתנאים מועדפים.
הצוות מספק מענה מהיר והתנהלות ברמה בנקאית ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

דיווח למשקיעים

מחלקת הדיווחים בודקת את הדוחות הרבעוניים והשנתיים המתקבלים מהשותפים המקומיים בנוגע לפרויקטים השונים, ומשווה אותם לתוכנית העסקית. המחלקה מנתחת את נתוני העסקאות באופן שוטף על מנת לספק דיווח מקיף למשקיעים גם ברמת השותפויות. בשנים האחרונות פיתחה החברה מערכת דיווחים ייעודית, המאפשרת למשקיע להתעדכן בנוגע להשקעותיו ברמה יומית ובלחיצת כפתור.

מחלקה משפטית ורגולציה

המחלקה המשפטית אמונה על היבטי חוק וציות, לרבות עמידה בכללי איסור הלבנת הון בישראל, בארה”ב ובמדינות האיחוד האירופי. בנוסף, המחלקה המשפטית אחראית על כל היבטי ההתקשרות עם מנהלי ההשקעה וההצטרפות של המשקיע לשותפות ועל יצירת מבנים משפטיים שיתמכו בתכנון ההשקעה והמס.

הצטרפו אלינו. לקבלת
הצעות השקעה (EISIN)
צרו איתנו קשר