פרופימקס בוחרת את שותפיה בתהליך בדיקת נאותות קפדני על מנת להבטיח ניהול וביצועים מן המעלה הראשונה, כמו גם הלימות אינטרסים עם המשקיעים. בבחירת שותף להשקעות בכלל ובתחום השקעות הפרייבט אקוויטי בפרט, קיימת חשיבות מכרעת לניסיון ארוך שנים, ובמיוחד למשך הזמן המשותף בו עבדה ההנהלה הבכירה, על פני מחזורי גאות ושפל של השוק. שותפיה של פרופימקס אינם ישויות קשורות.

 • ARES Real Estate Group היא זרוע הנדל"ן של ARES, חברה בינלאומית מובילה בתחום ההשקעות האלטרנטיביות המנהלת 77 מיליארד דולר. המטה של ARES ממוקם בניו יורק ו-170 עובדיה פרושים ברחבי ארה"ב, אירופה והודו ומנוהלים תחת צוות בכיר מנוסה ויציב לאורך מחזורי גאות ושפל.

 • Taurus נוסדה ב-1976 ומתמחה בניהול גלובאלי של נכסים באסטרטגיה של תפעול והוספת ערך עבור משקיעים פרטיים עתירי הון ומוסדות פיננסיים. Taurus השקיעה בלמעלה מ-20 מיליון רגל רבועה של נכסים בסקטורים של מגורים, משרדים, תעשייה, קמעונאות, מלונאות ושימושים מסחריים אחרים.

 • גישתה של M & J Wilkow, המושתתת על התפיסה כי היווצרות והוספת ערך מושגים ביישומה של תוכנית אסטרטגית שקולה, התפתחה לאורך שבעים שנות ניסיון בתחום הנדל"ן ברחבי ארה"ב. תיק הנכסים שלה כולל בנייני משרדים ונכסים קמעוניים, בשטח כולל של כ-7 מיליון רגל רבועה ובשווי שוק כולל הנאמד ביותר מ-1.13 מיליארד דולר.

 • Helios הינה קרן לאנרגיה מתחדשת המשקיעה בפרויקטים סולאריים מניבים ובתחומים אחרים הקשורים לאנרגיה מתחדשת, בארץ ובחו"ל. ל-Helios, שהוקמה ב-2009, מאגר בלעדי של פרויקטים בקיבולת של למעלה מ-40 מגוואט, הנהלה בעלת ניסיון עשיר בטכנולוגיה נקיה, פרויקטים סולאריים ומימונם.

 • Paredim מתמחה בהשקעות, ניהול ופיתוח של Multifamily, מקבצי דיור להשכרה, בניו יורק ובקונטיקט. ל-Paredim, שנוסדה ב-2002, רקורד רכישה והשבחה של יותר מ-1,500 יחידות דיור בשווי הנאמד בלמעלה מ-225 מיליון דולר. אסטרטגיית הוספת ערך שלה מבוססת על רכישת נכסים בשווקים בעלי חסמי כניסה משמעותיים והשבחתם.

 • HQ Capital (לשעבר RECAP) הינה חברה אמריקאית לייעוץ השקעות נדל"ן בארה"ב שמטרתה להניב תשואות מותאמות סיכון. מאז היווסדה ב-1989, השקיעה HQ יותר מ-11 מיליארד דולר בנכסים ובפיתוח נכסים של נדל"ן בארה"ב עבור משפחות עתירות הון ומשקיעים מוסדיים. הנכסים בהם השקיעה HQ כוללים דירות, משרדים ונכסים תעשייתיים, קמעונאיים ולשימוש מעורב.

 • Greenridge היא חברת השקעות נדל"ן מסחריות הפועלת מ-1994 בעיקר בבריטניה. גישתה האסטרטגית של Greenridge הניבה תשואות עקביות במשך כעשרים שנה בהן בנתה מוניטין של רוכשת אמינה בעלת מיקוד יציב אשר לא השתנה חרף המשבר הכלכלי ותנאי השוק.

 • שלנו קפיטל הוקמה על ידי בני הזוג אתל אהרון-שילו ואבי שילו לאחר שהות של 10 שנים בארה"ב בעקבות מכירה מוצלחת של חברת אבטחת המידע שלהם למיקרוסופט ב-2006. במהלך שהותם בארה"ב צברו השניים נסיון רב בניהול קרנות השקעה, ניהול פרוייקטי נדל"ן, מימון והשקעה ביזמויות נדל"ן. על בסיס ידע זה, הוקמה שלנו קפיטל, שמתמחה בהקמת תיקים של הלוואות חוב בכיר לפרויקטים של נדל"ן בארה"ב, ומשתמשת במודלים סטטיסטיים ייחודיים לבנייה אופטימלית של הפורטפוליו הנרכש מפלטפורמות חיתום מובילות.

 • SUN-Apollo ממנפת את מומחיותה וניסיונה העשיר של Apollo, את רשת הקשרים המקומיים והתשתית המבוססת של SUN ואת ניסיון ההשקעות הגלובלי ויכולות הניהול של שתי החברות-הבנות על מנת להשקיע בנדל"ן בהודו. SUN-Apollo מספקת הון ומוסיפה ערך באמצעות ניהול השקעות פעיל ומיומנות אסטרטגית.

 • Townsend Group, שנוסדה ב-1983, היא החברת הגדולה בעולם לייעוץ השקעות נדל"ן. Townsend מספקת ייעוץ גלובלי בהשקעות ליותר מ-85 לקוחות, בשווי כולל של יותר מ-80 מיליארד דולר. לקוחותיה כוללים קרנות פנסיה ציבוריות, תאגידים, קרנות, עזבונות, מוסדות פיננסיים בהיקף נכסים כולל שנע בין 300 מיליון ליותר מ-130 מיליארד דולר האחת.

 • ל-643 Capital Management, המתמקדת בהזדמנויות פיתוח עירוניות ופרבריות במערב ארה"ב, רקע עשיר בזכויות מגורים מורכבות והצלחה בפיתוח וניהול נכסי מגורים, נכסים לשימוש מעורב ונכסים קמעוניים. לחברה בסיס משקיעים רחב המורכב מלקוחות פרטיים עתירי הון, family offices ושותפים מוסדיים.

 • Whitefield היא חברה לפיתוח נדל"ן שהחלה לפעול בהונגריה ב-2002. החברה ביססה נוכחות שוק קבועה בתחום המבנים החדשים, בשיתוף פעולה עם הגורמים המובילים והמתוחכמים בשוק המקומי, וביצעה שורה של השקעות מוצלחות, כמו בתי האחוזה Mátyás ו-Passing House.

 • AFIRE היא קולו הרשמי של ענף הנדל"ן הזר בארה"ב וארגון הנדל"ן הגלובלי המוביל. ההתאחדות היא עמותה של משקיעים בינלאומיים בתחום הנדל"ן שמרכזה בוושינגטון ומייצגת את האינטרסים של קרוב ל-200 ארגונים משקיעים מ-21 מדינות שונות. פועלה של פרופימקס כחברה בארגון תורם לייצוג האינטרסים של כלל המשקיעים הישראלים בנדל"ן בארה"ב.

 • קרן ישראלית ייחודית, העוסקת באיתור והשקעה בפרויקטי נדל"ן בעלי פוטנציאל השבחה משמעותי, הדורשים תשומות ניהוליות ייחודיות ומורכבות, וכן בקידומם ומימושם. השבחת המבנים, התשתיות ופני הסביבה באזורי ההשקעה, פועלת לטובת התושבים והאזור כולו.

 • מידאס היא חברה ציבורית המתמחה באיתור, רכישה וניהול של נכסים מניבים בישראל, בריטניה וארה”ב. משנת 2007 רכשה מידאס בבריטניה 10 בתי אבות, 3 בנייני משרדים המושכרים בין היתר לממשלת בריטניה ומלון בלונדון. בבעלותה גם חלק ממתחם תיירות בקליפורניה ובנוסף היא שותפה ביזמות ובבעלות המתחם המסחרי שרונה בתל-אביב.

 • Sentinel מנהלת השקעות נדל"ן למשקיעים מוסדיים ויחידים עתירי הון בעולם. שווי הנכסים תחת ניהולה עומד על 5.4 מיליארד דולר, בסיסה ממוקם בניו יורק והיא מעסיקה למעלה מ-1,100 מומחי השקעות נדל"ן. להנהלת Sentinel ממוצע של למעלה מ-20 שנות עבודה משותפות, אבן יסוד בהצלחתה לאורך השנים.

 • Elman Investors, חלוצה בתחום הנדל"ן המיועד לשימוש ממשלתי, מתמחה ברכישה, בעלות וניהול נכסים קיימים ועתידיים המושכרים בעיקר לדיירים ממשלתיים: פדרליים, רשויות מחוזיות, עירוניות, ומוניציפליות ברחבי ארה"ב וקנדה. Elman פעילה בתחום למעלה מ-30 שנה במהלכן רכשה 71 נכסים המשתרעים על 4,300,000 רגל רבועה במחיר העולה על 678 מיליון דולר.

 • קבוצת Praedium הינה חברת השקעות נדל"ן המתמקדת בנכסים בעלי פוטנציאל השבחה הנובע מביצועים ירודים של הנכס או תמחור לקוי ברחבי ארה"ב. ב-23 השנים האחרונות Praedium ניהלה 7 קרנות ומכשירי השקעה ייעודיים בהשקעה של 9.3 מיליארד דולר.

צרו קשר חיפוש בתיק הנכסים