שירות למשקיעים

פרופימקס מספקת למשקיעים שורה של שירותים המאפשרים להם לקבל החלטות השקעה מושכלות ולהתעדכן בפרטי השקעותיהם. לצורך כך, מעמידה פרופימקס לרשותם שירות מן המעלה הראשונה של מיטב אנשי המקצוע:

מנהלי תיקי משקיעים (מת"מים)

מנהלי התיקים הם אנשי קשר ייעודיים המצוותים לכל משקיע, מספקים מידע באשר להזדמנויות השקעה חדשות ומטפלים בתהליך ההשקעה לכל אורך חייה. בבסיס השירות למשקיעים עומד מענה יעיל ומהיר לכל שאלה כאשר במידת הצורך, מלווה המת"מ את המשקיע בפניה למחלקות השונות (בק אופיס, כספים) או לשותף המקומי. המת"מים של פרופימקס הם בעלי רקע מגוון בתחומי הכלכלה, המשפטים והניהול, ובעלי יכולות הבנה וניתוח גבוהות של עסקאות מורכבות.

מחלקת כספים

על מנת לאפשר למשקיעים נגישות להשקעות בעלות ספי כניסה גבוהים, יוצרת פרופימקס עבור רוב השקעותיה מבנה משפטי ייעודי, הכולל דיווחים והתנהלות חשבונאית ומשפטית שוטפת. מבנים אלה מתוכננים ומנוהלים באמצעות מחלקת הכספים, לרבות הוצאת עדכונים שוטפים בנוגע להתנהלות ההשקעות, דו"חות כספיים, ניכויי מס ומענה על שאלות משקיעים.

דיווח למשקיעים

מחלקת הדיווחים בודקת את הדוחות הרבעוניים והשנתיים המתקבלים מהשותפים המקומיים בנוגע לפרויקטים השונים ומשווה אותם לתוכנית העסקית. המחלקה מנתחת את נתוני העסקאות באופן שוטף על מנת לספק דיווח מקיף למשקיעים גם ברמת השותפויות. בשנים האחרונות פיתחה החברה מערכת דיווחים ייעודית, המאפשרת למשקיע להתעדכן בנוגע להשקעותיו ברמה יומית ובלחיצת כפתור. בנוסף, יוזמת פרופימקס מפגשי עדכון המתקיימים בארץ על בסיס קבוע בהשתתפות המשקיעים, בהם מדווחים השותפים המקומיים על מצב ההשקעות, נתוני מאקרו ומיקרו ותפיסתם בנוגע למצב השווקים ואסטרטגיות עתידיות.

בק אופיס

מחלקת הבק אופיס מבצעת את כל קריאות וחלוקות הכספים למשקיעים, מנפיקה בעזרת משרדי רואי חשבון טפסי מס למשקיעים בשותפויות השונות ומאפשרת למשקיעים לבצע המרות מטבע בתנאים מועדפים לטובת ההשקעות. צוות הבק אופיס מספק מענה מהיר והתנהלות ברמה בנקאית ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צרו קשר חיפוש בתיק הנכסים